Mild Classic Tabacco – recenzja liquidu

Mild, czyli kolejna znana firma która właściwie wprowadziła elektroniczne palenia do naszego kraju, już na samym początku Mild otwierał w Polsce swoje pierwszy sklepy i pokazywał nam alternatywne rzucanie palenia. Jednak chyba każdy użytkownik e-papierosów wie, że nie jest to niska półka cenowa i tylko w czasie wyprzedaży można liczyć na sensowne ceny, jednak wiadomo, że za porządku jakość trzeba płacić.

Opakowanie i wygląd

Jak każda szanująca się marka oferuje swoim klientom liquidy w kartonowym pudełku, jednak jako jedna z nielicznych bardzo dba o szatę graficzną i o to żeby pudełko było widoczne i wyróżniało się wśród innych na pułkach w sklepach i na wysepkach stoisk w centach handlowych. Po otwarciu pudełka znajdziemy ulotkę która posiada wszystkie standardowe ostrzeżenia i zalecenia. Butelka jest dobrze zafoliowana, dzięki czemu mamy pewność, że nasz płyn nie był otwierany przez osobę trzecią i nic nie było przy nim majstrowane.Ja dziś planuję wam opisać smak Classic Tabacco, czyli coś dla fanów tytoniowych i ciężkich smaków.

Jak to smakuje?

Jak już zdążyliście zauważyć nie jestem fanem smaków tytoniowych i będzie to chyba pierwszy tego typu płyn który wam opiszę, ponieważ raczej codziennie korzystam z orzeźwiających smaków owocowych i czasem dla odmiany coś deserowego. Tutaj jednak potrzebowałem pewnej odskoczni i postanowiłem postawić na coś cięższego co pozwoli mi w późniejszym czasie na nowo dobrze poczuć moje ulubione smaki. Skoro już postanowiłem zrobić sobię taką tytoniową kurację, to jednak warto było dobrze postawić na sprawdzoną markę i klasyczny smak.

palenieW tym wypadku płyn jest bardzo intensywny i można powiedzieć, że ma słomiany posmak który pozostaje na dłuższą chwilę na naszych kubkach smakowych, idealnie nadaje się na posiedzenie ze znajomymi przy piwie. Chmura jak przystało na tak wysoką poprzeczkę powinna być odpowiednia i nie podgryzać nas w gardło i tak też jest. Może moja opinia jest sentymentalna, ponieważ korzystałem z tej firmy na początku swojego e-palenia i czasem do niej bardzo chętnie wracam.

Moc jest bardzo dobrze dopasowana i jeśli wybierzemy odpowiednie stężenie nikotyny na mililitr płynu to na pewno będziemy zadowoleni z naszego zakupu. Największym plusem jest bez wątpienia fakt, że znajdziemy go nie tylko w sklepach i centrach handlowych, ale nawet w kioskach i salonikach prasowych. Jednak istnieje jeden i to bardzo znaczący minus w tym wszystkim, a mianowicie jest to cena, ponieważ płyny zazwyczaj spod szyldu Mild dochodzą nawet do kwoty 20 złotych za 10 mililitrów.

Comments are closed.