Cottien Cosmo – recenzja e-papierosa

Już jakiś czas używam malucha pod nazwą Cottien Cosmo i to chyba budzi wśród moich znajomych największe zdziwienie. Każdy pyta jakim cudem mogę korzystać z tak małego i funkcjonalnego sprzętu. Otóż ma on dla mnie najbardziej podstawowe funkcje, jednak oczywiście do ideału trochę mu brakuję.

Zalety korzystania i wygląd

e-papieros cottienJeśli chodzi o zalety, to chyba wygląd jest największą z nich wszystkich, ponieważ nie jest nachalny i rzucający sie w oczy. Każdy z moich znajomych uważa, że fajnie to wygląda gdy box nie jest wielki i monstrualny. Jeśli chodzi o model biały to jest on chyba idealnym rozwiązaniem dla kobiety, wygląda bardzo fajnie z jakimś ciekawym małym parownikiem, powiedziałbym nawet, że wygląda to bardzo elegancko. Kolejną zaletą jest przede wszystkim niska cena i bardzo dobra dostęponość. Biały model można kupić za 100 złotych w praktycznie każdym sklepie z elektrycznymi papierosami i na wysepkach w centrum handlowym. Dlatego jeśli chcemy kupić prezent, to będzie on najlepszym wyborem. Mi pojemność 1050 mAh idealnie pasuje i nie potrzebuję wcale więcej, ponieważ swojego boxa muszę ładować nie częściej niż raz na dwa dni, a czas ładowania jest tak krótki, że przez pierwszy okres zastanawiałem się czy to nie jest jakiś błąd i czy akumulatory nie są wadliwe. Konkretnie od zera do pełnego naładowania nie trzeba czekać dłużej niż nie całe dwie godziny.

Jeśli szukacie innych ciekawych e-papierosów to w tym miejscu znajdziecie ranking e-papierosów.

Wady e-papierosa…

Niestety tej grupy minusowej też jest trochę i jak większość taniego sprzętu nie jest wolny od wad. Jest ich o wiele więcej niż zalet, dlatego sprzęt nadaje się tylko i wyłącznie dla mało wymagających waperów, lub osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z elektrycznymi papierosami i dopiero uczą się krecić pierwsze podyńcze grzałki. Chyba największą wadą aktualnie jaką może mieć sprzęt jest brak uciągnięcia większej ilości systemów grzewczych niż jeden, niestety w momencie wmontowania drugiej grzałki już wyskakuję błąd na naszym wyswietlaczu. Również brak możlwiości kontrolowania watów może być nieco uciążliwy. To już chyba wszystkie z wad, jednak są one bardzo, ale to bardzo istotne jeśli chodzi o waperów bardziej zaawansowanych i nastawionych na kombinacje, sprzęt nie pozwala nam nam na różnorodność wśród grzałek i zmuszeni jesteśmy jedynie na pojedyńcze micro coile.

Jednak nadal uważa, że jeśli chodzi o prezent dla osoby początkującej, lub mało wymagającej, to taki box idealnie się nadaje. Sam stosuję go jako codzienny sprzęt, który bez problemu noszę do pracy razem z velocity.

Comments are closed.