Jakie baterie są stosowane w e-papierosach?

Papieros elektroniczny to urządzenie, które jest zasilane z baterii do wytwarzania wziewnej dawki nikotyny na drodze rozpylonego roztworu. To sprawia, że korzystanie, że akumulator elementu grzejnego styka się z cewką, a następnie odparowuje naszą e-ciecz. Gdy ktoś używa papierosa tytoniowego, palenie papierosów produkuje dym tytoniowy. Gdy korzysta natomiast z elektronicznego papierosa, wytwarza parę. Elektroniczny papieros jest bardzo prosto zaprojektowany, ale istnieje wiele części, które tworzą lub mogą być używane właśnie z elektronicznym papierosem. J

Rodzaje akumulatorków

ednym z podstawowych elementów każdego e-papierosa jest specjalna rura (lub pudełko). Niektóre rury są w specjalnych kształtach i rozmiarach dostosowywanych do określonych rozmiarów akumulatora i wewnętrznej elektroniki. Część rury urządzenia jest zazwyczaj dolną częścią elektronicznego papierosa. E-papieros posiada też baterię. Bateria występuje w wielu kształtach, ale typowa bateria jest podobna w stylizacji do baterii AA i występuje w określonych rozmiarach. Kolejnym ważnym każdego e-papierosa jest przycisk zasilania (ręczny lub automatyczny). Przycisk zasilania jest tym, co aktywuje akumulator, który następnie dostarcza moc do elementu grzejnego (rozpylacza lub kartomizera).

Przycisk do włączania e-papierosa

bateria do e-papierosaNiektóre przyciski posiadają wiele funkcji użytkowania. Przycisk jest używany w „ręcznym” e-papierosa. Zaś „automatyczny” e-papieros nie ma przycisku i jest aktywowany przez czujnik, który wykrywa, kiedy wydychasz parę z urządzenia. Wielu użytkowników e-papierosów (lub e-palaczy) ma tendencję do wybierania „ręcznych” e-papierosów, ponieważ „automatyczny” e-papieros nawet, gdy nie jest w użyciu, wyczerpuje baterię. Natomiast złączem nazywamy część, która znajduje się w górnej części naszego e-papierosa. To część elektroniczna, która służy do przyjęcia rozpylacza (lub kartomizera). Złącze może występować w różnych stylach, takich jak 510 (najbardziej popularny), 801 i 901, ale wymieniliśmy tylko kilka. Z kolei atomizer (kartomizer) jest specjalnym pojemnikiem do przechowywania liquidu.

Co znajduje się wewnątrz urządzenia?

Wewnątrz metalowej rury zwanej kartomizerem znajduje się materiał wypełniający, który działa jako system kapilarny. Kartomizer jest również stosowany wewnątrz systemów zbiornikowych. Papieros elektroniczny posiada również układ zbiornikowy (system zbiornikowy), który pozwala na przechowywanie większej ilości e-cieczy. Natomiast końcówka kroplówki czyli ustnik, znajduje się na górze atomizera lub kartomizera. Elektroniczny papieros zapobiega oparzeniu naszych ust, a także łatwemu przelewaniu e-cieczy, podczas samodzielnego napełniania e-cieczy do pojemnika.

Comments are closed.