Wybierz odpowiedni smak liquidu do e-papierosa

E-papierosy wydają się być dość futurystyczne, ale masz do wyboru wiele marek renomowanych producentów. Należy pamiętać, że systematycznie pojawiają się też nowe firmy, proponujące ciekawe odmiany e-papierosów. E-papierosy przyciągają też dużą liczbę użytkowników pysznymi i oryginalnymi smakami. Oczywiście można wybrać smak tytoniu, ale producenci e-papierosów często proponują również inne smaki, np.: truskawki, wanilii, czekolady, kawy i jeszcze dziwniejszych mieszanek, takich jak Pina Colada! Możesz odkrywać świat smaków, w tym niektórych wzorowanych na klasycznych papierosach tytoniowych. Należy pamiętać, że nie wszystkie elektroniczne papierosy zawierają taką samą ilość nikotyny.

Kombinacje smaku i mocy liquidu do e-papierosa

papieros elektronicznyW rzeczywistości, zazwyczaj możesz uzyskać różne dawki nikotyny, w zależności od tego, jakiej potrzebujesz. Więc można zacząć od wkładów 18 mg, a następnie przyzwyczaić się do porcji 12 mg, 6 mg, możesz też wybrać papieros elektroniczny bez nikotyny. Elektroniczne papierosy są przeznaczone do replikacji uczucia palenia i bardzo dobrze osiągają ten cel. Otrzymasz chmurę pary przypominającą dym, która wywołuje realistyczne uczucie pieczenia w tylnej części gardła podczas wdechu, a nawet e-papierosy mają świecące końcówki, gdy bierzesz wdech. E-papierosów możesz też używać w miejscach wolnych od dymu tytoniowego. E-papieros nie spala się bowiem, tylko ogrzewa. W istocie, można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie chcesz. Elektroniczny papieros jest łatwy w użyciu. Wykorzystują nowoczesną technologię, ale są jednocześnie bardzo proste w użyciu. Większość z nich to modele dwuczęściowe, które po prostu wymagają wkręcenia końcówki kartridża na załącznik baterii i zacznij wdychać. Baterie zwykle włączają się automatycznie, tworząc parę, która pochodzi z ustnika podczas wdechu.

Bezpieczeństwo elektronicznego palenia

Jeśli zaśniesz z papierosem w dłoni, może to oznaczać katastrofę. Uśnięcie z e-papierosem nie spowoduje takiej katastrofy. Nie ma udziału ognia, nie ma więc niebezpieczeństwa. Zapach dymu jest bardzo odpychający dla wielu ludzi. Większość palaczy nie lubi ubrań, cuchnących ostrymi papierosami. E-papierosy pachną tylko lekko i to tylko aromat. Gdy używasz zwykłych papierosów tytoniowych, popielniczka jest oblepiona popiołem, natomiast e-papieros pachnie lekko czekoladą lub winogronami lub jakikolwiek inny smak, który wybierzesz. E-papierosy nie plamią naszych zębów, więc dalej możemy mieć piękny biały uśmiech. Ponadto nie są tak groźne dla biernych palaczy. E-papieros nie powoduje też słynnego kaszlu palacza. E-palenie nie prowadzi też do raka.

Comments are closed.