Sztuka e-palenia

Palenie papierosów przez długi czas kojarzyło się dobrze. U mężczyzn oznaczało męskość, zaś palące kobiety uznawano za seksowane famme fatale. Jednak w ostatnich latach ten pogląd zmienił się diametralnie- papieros stał się symbolem śmierci i nieczystości. Dlatego wyznaczono mu przeciwnika mającego za zadanie pozbyć się go- nazywa się : elektroniczny papieros.

Technologia najlepsza?

Nie da się ukryć, że e-papieros jest lepszy od zwykłego papierosa w prawie każdej dziedzinie. Nie wytwarza szkodliwych substancji, ponieważ nie zachodzi w nim proces spalania. Płyn w liquidzie podgrzewa się i wytwarza jedynie nieszkodliwą parę wodną ,która zawiera nikotynę. Para wodna jest zupełnie nieszkodliwa, dlatego korzystanie z urządzenia elektroniczny papieros jest możliwe w miejscach publicznych (nie zachodzi ryzyko biernego palenia). Dużym plusem jest to, że zawartość nikotyny w liquidzie może być kontrolowana i zwiększana bądź zmniejszana zależnie od preferencji i potrzeb użytkownika. Papieros elektroniczny jest rewelacyjną opcją dla każdego.

Design?

Elektroniczny papieros jest nie tylko wielce użytecznym urządzeniem, ale i również świetnie wyglądającym. Można zakupić e-papieros, e-fajkę, e-cygaro, e-cygaretkę bądź e-slima w różnych kolorach. Niejeden właściciel postanawia spersonalizować jego wygląd. Na rynku dostępne są naklejki na baterię (stworzone przez kupującego), nowoczesne etui i baterie, smycze, a także smakowo-zapachowe liquidy (zaczynając od zwykłych –tytoniowych, przez owocowe, czekoladowe, herbaciane, kawowe, cukierkowe, kwiatowe, aż do wymyślnych- takich jak tiramisu, pinacolady czy napoju energetyzującego). Możliwości jest wiele, można nawet wygrawerować swoje imię na boku urządzenia papieros elektroniczny. Niejeden nawet najwybredniejszy posiadacz urządzenia znajdzie tu coś dla siebie.

Cena i dostęp

Nie ma nic prostszego niż zakup urządzenia e-papieros. Wystarczy poszukać w Internecie lub przejść się do najbliższego centrum handlowego. E-papieros jest sprzedawany nawet w kioskach szybkiego ruchu. Wszystko zależy od tego czy klient woli obejrzeć sprzęt osobiście czy może zależy mu na szybkiej dostawie bez wychodzenia z domu.  Cena zestawu również jest przystępna. E-papieros z ładowarką, baterią i liquidem można kupić już od 100zł. Ceny oczywiście rosną proporcjonalnie do ilości i jakości dodatkowych funkcji, jednak są one skierowane do gadżeciarzy. Więc tańsze e-papierosy nie są wcale słabsze. Wybór odpowiedniego oczywiście należy już do nas i naszych oczekiwań .

Comments are closed.