Godne polecenia e-papierosy

Już nie jeden rzucający palenie człowiek zapytany- co jest najlepszym wspomagaczem podczas rozstawania się z nałogiem odpowie- elektroniczny papieros. To nieduże urządzenie z wyglądu przypominające zwykły papieros z dnia na dzień robi się coraz bardziej popularne. Co kryje się za tym sukcesem?

Cudowne objawienie

Papieros elektroniczny pojawił się w 2007 roku na światowym rynku. Ekspansji dokonały Chiny i pomogły urządzeniu pobić glob. Teraz żaden rzucający nałóg palacz nie zacznie odwyku bez e-papierosa. Głównym powodem jego powodzenia jest nie tylko wygląd ,ale i sposób korzystania, czyli e-palenie. Wieloletnie przyzwyczajenie sięgania po papierosa nie będzie musiało zostać nagle przerwane, ponieważ aby użyć urządzenia e-papieros należy się zaciągnąć, by podgrzany liquid zaczął produkować parę wodną (przypominającą dym) zawierającą nikotynę. Dzięki temu uda się oszukać ciało i umysł, które nadal będą sądziły ,że „palą”. Zaś posiadacz urządzenia e-papieros będzie mógł stopniowo zmniejszać zawartość nikotyny w e-płynie (aktualnie dostępne jest 36, 24, 18, 12, 6 oraz 0 mg).

Możliwości personalizowania

Nie ulega wątpliwościom fakt, że elektroniczny papieros jest urządzeniem medycznym , pozwalającym szczęśliwie przejść przez etap odstawienia palenia. Jednak to niewielkie urządzenie objawiło swoją nową stronę- e-papieros może służyć jako świetnie wyglądający, modny gadżet. Jak to? Otóż papieros elektroniczny można nabyć w kilku różnych kształtach- e-fajki, e-cygara, e-cygaretki oraz (coś dla pań) e-slima. Dodatkowo można dokupić do urządzenia etui (lub etui z ładowarką), smycz, stworzone przez siebie naklejki na baterię bądź wybrać jeden z wielu różnych smaków e-liquida ( owocowe, cukierkowe, tytoniowe, herbaciane, czekoladowe, o smaku tiramisu, napoju energetyzującego czy pinacolady).

Opcja dla każdego

Wielu może martwić i zastanawiać jedno- ile to cudo może kosztować? Niektórzy błędnie mogą uznać ,że papieros elektroniczny nie jest na ich kieszeń. Nic bardziej mylnego. Zestaw ładowarka, bateria, e-papieros, kartridż oraz atomizer kosztują od 100 do 200 zł. Są również droższe zestawy ,ale nie są one lepsze pod względem działania- posiadają jedynie dodatkowe opcje (jak wyświetlana data, godzina czy przypomnienie informujące o ilości zużytej baterii). Według najnowszych obliczeń przeciętny palacz rezygnujący z papierosów, a korzystający z urządzenia papieros elektroniczny zaoszczędzi nawet do 2,500złotych rocznie. To nie jest mała suma. Papieros elektroniczny jest dla każdego, należy w to tylko uwierzyć.

One Response to Godne polecenia e-papierosy
  1. Anonim napisał(a):

Dodaj komentarz